Vzdušné síly AČR - pravidla

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 400 příspěvků vloženo, 1918 editováno a 276 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Vzdušné síly AČR - pravidla

  Avatar

  This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button below to see machine translation of this post.

  Hodnostní skupina Vzdušné síly AČR sdružuje uživatele serveru www.valka.cz zaměřené na historii,výzbroj a výstroj AČR se zvláštním zaměřením na letectvo AČR.


  Předpokládá se, že uživatel přihlášený v této hodnostní skupině bude spolupracovat na tvorbě článků a příspěvků týkajících se letecké a pozemní zabezpečovací techniky, životopisů a popisů jednotek majících vztah k letectvu AČR a budování databázového projektu Naše letadla. Za tuto práci může získat nejen interní vyznamenání hodnostní skupiny vzdušné síly AČR (jejich popis najdete zde) ale i vyznamenání společná pro celou AČR (tyto vyznamenání uděluje velitel zdejší AČR a jejich popis je umístěn zde)


  Vstupem do této hodnosti se uživatel k ničemu (vyjma základních dodržování základních pravidel fóra a serveru www.valka.cz) nezavazuje přičemž členství v této hodnostní skupině je naprosto dobrovolné a otevřené všem.
  URL : https://en.valka.cz/topic/view/46684#183525Version : 0