Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 314 příspěvků vloženo, 903 editováno a 313 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Irontonský okruh [1861-1861]

District of Ironton

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Irontonský okruh District of Ironton
    Originální název:
    Original Name:
    District of Ironton
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    03.07.1861
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    01.09.1861
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    03.07.1861-01.09.1861 Západní department
    03.07.1861-01.09.1861 Western Department
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

    Velitel:
    Commander:
    03.07.1861-08.08.1861 Brown, B. Gratz ( )
    08.08.1861-15.08.1861 Grant, Ulysses Simpson ( )
    15.08.1861-01.09.1861 Prentiss, Benjamin Mayberry ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
    URL : https://en.valka.cz/topic/view/220063#615210Version : 0
    MOD