Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 313 příspěvků vloženo, 902 editováno a 313 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Harpersferryjský okruh [1864-1865]

District of Harpers Ferry

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Harpersferryjský okruh District of Harpers Ferry
    Originální název:
    Original Name:
    District of Harpers Ferry
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    24.05.1864
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    27.02.1865
    Nástupce:
    Successor:
    - -
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    24.05.1864-27.02.1865 Západovirginský department
    24.05.1864-27.02.1865 Department of West Virginia
    Dislokace:
    Deployed:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

    Velitel:
    Commander:
    24.05.1864-07.07.1864 Sigel, Franz ( )
    07.07.1864-08.08.1864 Howe, Albion P. ( )
    08.08.1864-15.08.1864 Weber, Max ( )
    15.08.1864-21.02.1864 Stevenson, John D. ( )
    21.02.1865-27.02.1865 Seward, William H. ( )
    Náčelník štábu:
    Chief of Staff:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
    Podřízené jednotky:
    Subordinated Units:
    Čestný název:
    Honorary Name:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vyznamenání:
    Decorations:
    DD.MM.RRRR
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
    URL : https://en.valka.cz/topic/view/220048#615195Version : 0
    MOD