Štáb Eskadry rychlých bombardérů 10 [1942-1943]

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 435 příspěvků vloženo, 2095 editováno a 318 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Štáb Eskadry rychlých bombardérů 10 [1942-1943]

Staff of the 10th Fast Bomber Wing / Stab des Schnellkampfgeschwaders 10 (Stab SKG 10)

    Avatar
     
    Název:
    Name:
    Štáb Eskadry rychlých bombardérů 10 Staff of the 10th Fast Bomber Wing
    Originální název:
    Original Name:
    Stab des Schnellkampfgeschwaders 10
    Datum vzniku:
    Raised/Formed:
    01.12.1942
    Předchůdce:
    Predecessor:
    - -
    Datum zániku:
    Disbanded:
    18.10.1943
    Nástupce:
    Successor:
    Štáb Bitevní eskadry 10 Staff of the 10th Ground Attack Wing
    Nadřízené velitelství:
    Higher Command:
    01.12.1942-18.10.1943 Eskadra rychlých bombardérů 10
    01.12.1942-18.10.1943 10th Fast Bomber Wing
    Dislokace:
    Deployed:
    01.12.1942-11.06.1943 St. André, ?
    11.06.1943-DD.07.1943 Paterno, Base aerea di Gerbini /
    DD.07.1943-DD.09.1943 Crotone, ?
    DD.09.1943-18.10.1943 Viterbo, Aeroporto di Viterbo /

    Velitel:
    Commander:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
    Výzbroj:
    Armament:
    01.12.1942-DD.03.1943 Focke-Wulf Fw 190 A
    DD.03.1943-18.10.1943 Focke-Wulf Fw 190 A-5
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    www.lexikon-der-wehrmacht.de
    http://www.ww2.dk/air/attack/skg10.htm
    URL : https://en.valka.cz/topic/view/172253#512506Version : 0
    MOD