Boog, Adolf von

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč Chci přispět
Za posledních 7 dní bylo 334 příspěvků vloženo, 1715 editováno a 260 zmoderováno. Statistiky
Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

Boog, Adolf von

    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Boog von Boog
    Jméno:
    Given Name:
    Adolf Adolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adolf von Boog
    Fotografie či obrázek:
    Photograph or Picture:
    Hodnost:
    Rank:
    polní podmaršál Lieutenant Field Marshal
    Akademický či vědecký titul:
    Academic or Scientific Title:
    - -
    Šlechtický titul:
    Hereditary Title:
    - -
    Datum, místo narození:
    Date and Place of Birth:
    27.04.1866 Belluno /
    27.04.1866 Belluno /
    Datum, místo úmrtí:
    Date and Place of Decease:
    15.02.1929 Vídeň /
    15.02.1929 Wien /
    Nejvýznamnější funkce:
    (maximálně tři)
    Most Important Appointments:
    (up to three)
    Veliteľ 4. pešej divízie. Commander of 4th Infantry Division.
    Jiné významné skutečnosti:
    (maximálně tři)
    Other Notable Facts:
    (up to three)
    - -
    Související články:
    Related Articles:

    Zdroje:
    Sources:
    http://www.weltkriege.at/
    URL : https://en.valka.cz/topic/view/163548#495908Version : 0
    MOD
    Avatar
     
    Příjmení:
    Surname:
    von Boog von Boog
    Jméno:
    Given Name:
    Adolf Adolf
    Jméno v originále:
    Original Name:
    Adolf von Boog
    Všeobecné vzdělání:
    General Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Vojenské vzdělání:
    Military Education:
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
    Důstojnické hodnosti:
    Officer Ranks:
    18.08.1886 poručík
    01.11.1891 nadporučík
    01.05.1895 kapitán
    01.05.1902 major
    01.11.1906 podplukovník
    01.05.1910 plukovník
    12.08.1914 generálmajor
    14.08.1917 polní podmaršál
    18.08.1886 Lieutenant
    01.11.1891 First Lieutenant
    01.05.1895 Captain
    01.05.1902 Major
    01.11.1906 Lieutenant Colonel
    01.05.1910 Colonel
    12.08.1914 Major General
    14.08.1917 Lieutenant Field Marshal
    Průběh vojenské služby:
    Military Career:
    DD.08.1914-DD.09.1914 Velitel : 8. pěší brigáda
    DD.09.1914-DD.05.1915 Náčelník štábu : 3. armáda
    DD.05.1915-DD.08.1915 Velitel : 93. pěší divize
    DD.09.1915-DD.05.1918 Velitel : 25. pěší divize
    DD.06.1918-DD.07.1918 Velitel : 4. pěší divize
    DD.08.1914-DD.09.1914 Commander : 8th Infantry Brigade
    DD.09.1914-DD.05.1915 Chief of Staff : 3rd Army
    DD.05.1915-DD.08.1915 Commander : 93rd Infantry Division
    DD.09.1915-DD.05.1918 Commander : 25th Infantry Division
    DD.06.1918-DD.07.1918 Commander : 4th Infantry Division
    Vyznamenání:
    Awards:
    Poznámka:
    Note:
    - -
    Zdroje:
    Sources:
    http://www.weltkriege.at/
    URL : https://en.valka.cz/topic/view/163548#495910Version : 0
    MOD