SS-Obstgruf., SS-Ogruf.

Vývoj a novinky na tomto fóru + hlášení chyb

SS-Obstgruf., SS-Ogruf.

    Avatar

    This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button below to see machine translation of this post.

    Přehled příslušníků SS - RFSS, SS-Obstgruf., SS-Ogruf.
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/27131#96924 Version : 0
    RoBoT MOD
    Avatar

    This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button below to see machine translation of this post.

    SS-Oberst-Gruppenführer



     Jméno a příjmení
                                      Celá hodnost
     Datum povýšení 
      Kurt Daluege
     SS-Oberst-Gruppenführer und Generaloberst der Polizei
             1942
      Josef "Sepp" Dietrich
     SS-Oberst-Gruppenführer und Panzer-Generaloberst der Waffen-SS 
             1944
      Paul "Papa" Hausser
     SS-Oberst-Gruppenführer und Generaloberst der Waffen-SS
             1944
      Franz Xaver Schwarz 
     SS-Oberst-Gruppenführer
             1942
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/27131#97051 Version : 0
    RoBoT MOD
    Avatar

    This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button below to see machine translation of this post.

    SS-Obergruppenführer



     Jméno a příjmení
                         Celá hodnost
     Datum povýšení 
      Friedrich Alpers
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Max Amann
     SS-Obergruppenführer
            1936
     
     
     
      Erich von dem Bach-Zelewski 
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei 
            1941
      Ernst Herbert Backe
     SS-Obergruppenführer
            1942
      Gottlob Berger
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1943
      Theodor Berkelmann
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            1942
      Werner Best
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Wilhelm "Willi" Bittrich
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Ernst Wilhelm Bohle
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Martin Bormann
     SS-Obergruppenführer
            1940
      Phillip Bouhler
     SS-Obergruppenführer
            1936
      Franz Breithaupt
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Walter Buch
     SS-Obergruppenführer
            1934
      Josef Bürckel
     SS-Obergruppenführer
            1944
     
     
     
      Leonardo Conti
     SS-Obergruppenführer
            1944
     
     
     
      Walther Darré
     SS-Obergruppenführer
            1934
      Karl-Maria Demmelhuber
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Otto Dietrich
     SS-Obergruppenführer
            1941
     
     
     
      Friedrich Karl von Eberstein
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1936
      Joachim Eggeling
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Theodor "Papa" Eicke
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1942
      August Eigruber
     SS-Obergruppenführer
            1943
     
     
     
      Ferenc Feketehalmy-Czeydner
     Waffen-Obergruppenführer der SS
            1944
      Karl Fiehler
     SS-Obergruppenführer
            1942
      Albert Forster
     SS-Obergruppenführer
            1941
      August Frank
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
      Karl Hermann Frank
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
     
     
     
      Herbert-Otto Gille
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Curt von Gottberg
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
      Ernst-Robert Grawitz
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Ulrich Greifelt
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            1944
      Arthur Karl Greiser
     SS-Obergruppenführer
            ????
      Karl Gutenberger
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
     
     
     
      August Heißmeyer
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1936
      Konrad Henlein
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Maximilian von Herff
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Rudolf Heß
     SS-Obergruppenführer
            ?1933
      Reinhard Heydrich
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            1941
      Friedrich Hildebrandt
     SS-Obergruppenführer
            1942
      Richard Hildebrandt
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1942
      Hermann Höfle
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
      Otto Hofmann
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
     
     
     
      Friedrich Jeckeln
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1936
      Hugo Jury
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Hans Jüttner
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1943
     
     
     
      Hans Kammler
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1945
      Ernst Kaltenbrunner
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
      Jürgen von Kamptz
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            1944
      Karl Kaufmann
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Georg Keppler
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Wilhelm Keppler
     SS-Obergruppenführer
            ?1942
      Dietrich Klagges
     SS-Obergruppenführer
            ?1942
      Matthias Kleinheisterkamp
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Kurt Knoblauch
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
      Wilhelm Koppe
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1942
      Paul "Pilli" Körner
     SS-Obergruppenführer
            1942
      Friedrich-Wilhelm Krüger
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1935
      Walter Krüger
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1944
     
     
     
      Hans Heinrich Lammers
     SS-Obergruppenführer
            1940
      Hartmann Lauterbacher
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Werner Lorenz
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1936
     
     
     
      Benno Martin
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
      Heinrich von Maur
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Emil Mazuw
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1942
      Wilhelm Murr
     SS-Obergruppenführer
            1942
     
     
     
      Constantin von Neurath
     SS-Obergruppenführer
            1943
     
     
     
      Carl-Albrecht Oberg
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
     
     
     
      Günther Pancke
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
      Karl Pfeffer-Wildenbruch
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
      Artur Martin Phleps
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1943
      Oswald Pohl
     SS-Obergruppenführer und General der Waffens-SS
            1942
      Hans-Adolf Prützmann
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1941
     
     
     
      Rudolf Querner
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
     
     
     
      Friedrich Rainer
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Hanns-Albin Rauter
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
      Wilhelm Rediess
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1941
      Wilhelm Reinhard
     SS-Obergruppenführer
            1941
      Joachim von Ribbentrop
     SS-Obergruppenführer
            ?1940
      Erwin Rösener
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1944
      Jenõ Ruszkay
     Waffen-Obergruppenführer der SS
            1945
     
     
     
      Ernst Sachs
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            ????
      Fritz Sauckel
     SS-Obergruppenführer
            1942
      Arthur Seyss-Inquart
     SS-Obergruppenführer
            1941
      Paul Scharfe
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            ????
      Julius Schaub
     SS-Obergruppenführer
            1943
      Gustav Adolf Scheel
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            ????
      Fritz Schleßmann
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Heinrich Schmauser
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1937
      Walter Schmitt
     SS-Obergruppenführer und general der Waffen-SS
            1942
      Friedrich von der Schulenburg
     SS-Obergruppenführer
            ????
      Oskar Schwerk
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Felix Steiner
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1943
      Wilhelm Stuckart
     SS-Obergruppenführer
            1944
     
     
     
      Siegfried Taubert
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1943
     
     
     
      Karl Wahl
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Fritz Wächtler
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Josias zu Waldeck-Pyrmont
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1936
      Paul Wegener
     SS-Obergruppenführer
            1944
      Fritz Weitzel
     SS-Obergruppenführer
            1934
      Otto Winkelmann
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            ????
      Karl Wolff
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS
            1942
      Udo von Woyrsch
     SS-Obergruppenführer und General der Polizei
            1935
      Alfred Wünnenberg
     SS-Obergruppenführer und General der Waffen-SS und Polizei
            1943
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/27131#97228 Version : 0
    RoBoT MOD
    Avatar

    This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button below to see machine translation of this post.

    Něco pro Robota. Pokud ti to nebude k ničemu, tak to smaž:


    SS-Brigade-, Gruppen-, Obergruppen-, Oberst-Gruppenführer 1933-1945


    Abetz Otto 26.3.1903
    Abraham Walter 25.10.1896
    Ahrens Georg - Friedrich 29. 4.1896
    Albert dr. Wilhelm 8.12.1898
    Alpers Friedrich 25.3.1901
    Altner dr. Georg 4.12.1901
    von Alvensleben Ludolph 17.3.1901
    Amann Max 24.11.1891
    Arnold Alfred 16. 6.1888
    Asmus Georg 7.10.1888
    Augsberger Franz 10.10.1895
    Backe Herbert 1. 5.1896
    Bader dr. Kurt 26.2.1899
    Bach dr. Jacob Herbert 4.2.1891
    von dem Bach-Zelewski Erich 1.3.1899
    Ballauff Werner 21.9.1890
    hrabě Bassewitz-Behr Georg Henning 21.3.1900
    Bauer Alfred 15.4.1896
    Bauer Josef 25.1.1881
    Baur Hans 19.6.1897
    Bauszus ing. Hans 15. 8.1871
    Becker Helmuth 12.8.1902
    Becker Herbert 13.3.1887
    von Beckh Ritter Albert 15.2.1870
    von Behr Max 10.1.1879
    Behrends dr. Hermann 11.5.1907
    Bene Otto 20.9.1884
    Berger Gottlob 16.7.1896
    Berchtold J.
    Berkelmann Theodor 17.4.1894
    Berndt Alfred Ingmar 22.4.1905
    Berndt dr. Wilhelm 2.8.1889
    Bertsch dr. Walter 4.1.1900
    Best dr. Karl Rudolf Werner 10.7.1903
    Beuthel Lothar 6.5.1902
    Bierkamp dr. Walther 17.12.1901
    hrabě Bismarck-Schönhausen Gottfried 29.3.1901
    Bittrich Willi 26.2.1894
    Blaschke ing. Hanns 1.4.1896
    Blaschke prof. dr. Hugo - Johann 14.11.1881
    Blumenreuter dr. Carl 16.11.1881
    Bohle Ernst Wilhelm 28.7.1903
    Bolek Andreas 3.5.1894
    von Bomhard Adolf 6.1.1891
    Bommel Gerhard 6.9.1902
    Bonness Otto 4.4.1889
    Börger prof. Wilhelm 14.2.1896
    Bormann Martin 17.6.1900
    Böttcher dr. Herbert 24.4.1907
    Böttcher dr. Viktor 20.11.1880
    Bouhler Philipp 11.9.1899
    Bracht Werner 5.2.1888
    Braemer Walter 7.1.1883
    Brandner Willi 12.8.1909
    Brandt prof. dr. Karl 8.1.1904
    Brasack Curt 6.4.1892
    Breithaupt Franz 8.12.1880
    Brenner Karl - Heinz 19.5.1895
    Brunner Karl 26.7.1900
    Buch Walter 24.10.1883
    Bürckel Josef 30.3.1895
    Cassel Erich 1.9.1905
    Cerff Karl 12.3.1907
    Claassen Franz 15.11.1881
    Clausius Max 12.1.1871
    Conti dr. Leonardo 24.8.1900
    von Craushaar dr. Harry 10.7.1891
    Creutz Rudolf 6.4.1896
    Croneiss Theo 28.12.1894
    Cummerow Hermann 10.1.1878
    Daluege Kurt 15.9.1897
    Damzog Ernst 30.10.1882
    Darré Richard Walther 14.7.1895
    Dauser Hans 5.10.1877
    Debes Lothar 21.6.1890
    Deininger Johann 9.4.1896
    Dellbrügge dr. Hans 15.9.1902
    Dellenbusch Karl - Eugen 11.10.1901
    Demelhuber Karl Maria 27.5.1896
    Dermietzel dr. Friedrich - Karl 7.2.1899
    Diehm Christoph 1.3.1892
    Diermann Anton 25.2.1889
    Diesterweg Gustav 2.6.1875
    Dietrich Josef 28.5.1892
    Dietrich dr. Otto 31.8.1897
    Dörffler-Schuband Werner 15.12.1892
    Döring Hans 31.8.1901
    Dreher Wilhelm 10.1.1892
    von Dufais Wilhelm 8.7.1888
    Dunckern Anton 29.6.1905
    Eberhard Kurt 12.9.1874
    von Eberstein Freiheer Friedrich - Karl 14.1.1894
    Ebrecht George 24.7.1895
    Eckhardt Paul 13.7.1898
    Eggeling Joachim Albrecht 30.11.1884
    Eicke Theodor 17.10.1892
    Eigruber August 16.4.1907
    von Eltz-Rübenach Freiheer Kuno 20.11.1904
    Engel Johannes 15.5.1894
    Eschhold Ludwig 12.8.1892
    Ettel Erwin 30.6.1895
    von Falkowski Leo 23.5.1888
    Fanzlau Heinz 6.6.1909
    Fegelein Otto Herrmann 30.10.1906
    Fett Albert 1.11.1872
    Fick Ernst 5.2.1898
    Fiedler Richard 24.4.1908
    Fiehler Karl 31.8.1895
    Fischböck dr. Hans 24.1.1895
    Fischer Franz 4.1.1896
    Fischer Karl 16.4.1889
    Fitzhum Josef 14.9.1896
    Flade Hans 27.10.1898
    Förster Albert 26.7.1902
    Frank August 5.4.1898
    Frank Karl Hermann 24.1.1898
    Franz Hermann 16.8.1891
    Freitag Fritz 28.4.1894
    Freyberg dr. Alfred 12.7.1892
    Friedrich Max 17.12.1879
    Friedrichs Helmuth 22.9.1899
    Fritsch dr. Karl 16.6.1901
    Fritsch Lothar 19.6.1871
    Gärtner Heinrich 27.2.1897
    Gebhardt prof. dr. Karl 23.11.1897
    Geibel Paul Otto 10.6.1896
    Genzken dr. Karl 8.6.1885
    Gerlach prof. dr. Werner 4.9.1891
    Gerland dr. Karl 14.7.1905
    Gerloff prof. dr. Helmuth 21.9.1894
    Giesecke Gustav 8.3.1887
    Giesecke Otto 24.3.1891
    Gille Herbert 8.3.1897
    Glatzel Alfons 17.2.1889
    Globocnik Odilo 21.4.1904
    Glücks Richard 22.4.1889
    Goedicke Bruno 19.9.1879
    Goetze Friedemann 26.2.1871
    Göhrum Kurt 27.3.1891
    von der Goltz Freiheer Friedrich 25.10.1873
    von Gottberg Curt 11.2.1896
    Gotzmann dr. Leo 14.1.1893
    Graf Ulrich 6.7.1878
    Granzow Walter 13.8.1887
    Grauert Ludwig 9.1.1891
    Grawitz prof. dr. Ernst Robert 8.6.1899
    Greifelt Ulrich 8.12.1896
    Greiser Arthur Karl 22.1.1897
    Grimm Wilhelm 31.12.1889
    Griphan Walter 2.7.1893
    Groeneveld Jaques 6.7.1892
    Groenewild Egon 25.6.1876
    von Grolmann Wilhelm 16.7.1894
    Gruber dr. Erich 17.9.1884
    Grünwald Hans - Dietrich 14.12.1898
    Grussendorf Oskar 16.7.1888
    Gudewill dr. Walter 28.12.1894
    Günther Wilhelm 21.4.1899
    Gutenberger Karl 18.4.1905
    Gütt dr. Arthur 17.8.1891
    Gütterer Leopold 25.4.1902
    Haertel dr. Hermann 12.5.1893
    Haltermann Hans Dietrich 20.4.1898
    Hampel Desiderius 20.1.1895
    Hanke Karl 24.8.1903
    Hansen Peter 30.11.1896
    Harm Hermann 30.9.1894
    Harmel Heinz 29.6.1906
    Harnys Hans 11.12.1894
    Harster dr. Wilhelm 21.7.1904
    Hartenstein Wilhelm 1.10.1888
    Hartmann Ernst 10.5.1897
    Hauser Friedrich 28.12.1898
    Hausser Paul 7.10.1880
    Hayler dr. Franz 29.8.1900
    Hecker Ewald 14.10.1879
    Heider Otto 26.5.1896
    von Heimburg Erik 6.10.1892
    Heißmeyer August 11.1.1897
    Hellwig Otto 24.2.1898
    Helwig Hans 25.9.1881
    Henlein Konrad 6.5.1898
    Hennicke Paul 31.1.1883
    Henze Max 23.9.1899
    Herf Eberhard 20.3.1887
    von Herff Maximilian 17.4.1893
    Herrmann Fritz 15.6.1885
    Herrmann Karl 27.10.1891
    Herrmann Richard 20.12.1895
    Hess Rudolf 26.4.1894
    Hewel Walther 25.3.1904
    Heydrich Reinhardt 7.3.1904
    Hildebrandt Friedrich 19.9.1898
    Hildebrandt Richard 13.3.1897
    Hilgenfeld Erich 2.7.1897
    Hille Walther 24.5.1894
    Himmler Heinrich 7.10.1900
    Hinkel Hans 22.6.1901
    Hintze Kurt 8.10.1901
    Hitschler Konrad 21.12.1896
    Hitzegrad Ernst 26.12.1889
    Hock dr. Oskar 31.1.1898
    Hoffmann Albert 24.10.1907
    Hoffmann Karl 7.8.1887
    Hoffmeyer Horst 29.5.1903
    Höfle Hermann 12.9.1898
    Hofmann Otto 16.3.1896
    Hofmann dr. Philipp 2.10.1902
    von Holzschuher Freiheer Wilhelm 2.9.1893
    Höring Emil 1.12.1890
    Hornung Konrad 16.11.1877
    Huber Franz Josef 22.1.1902
    von Humman-Heinhofen dr. Rolf 15.6.1885
    Huth ing. Wilhelm 21.12.1896
    Jaegy Franz 20.2.1898
    Jëckeln Friedrich 2.2.1895
    Jedicke Georg 16.7.1887
    von Jena Leo 8.7.1876
    Johst Johannes 8.7.1890
    Jost Heinz 9.7.1904
    Jung prof. ing. Rudolf 16.4.1882
    Jungclaus Richard 17.3.1905
    Jürs Heinrich 17.1.1897
    Jury dr. Hugo 13.7.1887
    Jüttner Hans 2.3.1894
    Kaltenbrunner dr. Ernst 4.10.1903
    Kamiński Mieczyslaw B. 1896
    Kammerhofer Konstantin 23.1.1899
    Kammler dr. ing. Hans 26.8.1901
    von Kamptz Jürgen 11.8.1891
    von Kanne Freiheer Berndt 14.3.1884
    Kanstein Paul Ernst 31.5.1899
    Karrasch Alfred 26.1.1889
    Katz dr. Adolf 9.3.1899
    Katzmann Fritz Friedrich 6.5.1906
    Kaufmann Karl 10.10.1900
    Kaul Kurt 5.10.1890
    Kehrl Hans 6.8.1892
    Kehrl Hans 8.9.1900
    Keilhaus Wilhelm 11.12.1898
    Kelz Hans 10.12.1899
    Keppler Georg 7.5.1894
    Keppler Wilhelm 14.12.1882
    von Keudell Otto 28.2.1887
    Kinkelin dr. Wilhelm 25.8.1896
    Klagges Dietrich 1.2.1891
    Klausner Hubert 1.11.1892
    Kleinheisterkamp Matthias 22.6.1893
    Kless von Drauwörth Anton Edler 8.6.1882
    Klingemann Gottfried 28.1.1884
    Klinger Otto 25.4.1886
    Klöpfer dr. Gerhard 18.2.1905
    Knapp Robert 1.10.1885
    Knoblauch Kurt 10.12.1885
    Knofe Oskar P. 14.5.1888
    Köhn Willi 1.7.1900
    Koch Fritz 15.1.1879
    Koppe Wilhelm 15.6.1896
    Körner Hellmut 16.2.1904
    Körner Paul 2.10.1893
    Korreng August 1.5.1878
    Korsemann Gerret 8.6.1895
    Kraemer Fritz 12.12.1900
    Kranefuss Fritz 19.10.1900
    Krebs Hans 26.4.1888
    Kreissl dr. Anton 14.2.1895
    von Kretschmann Ernst 12.11.1874
    Krüger Friedrich - Wilhelm 8.5.1894
    Krüger Walter 27.2.1890
    Krukenberg dr. Gustav 8.3.1888
    Krumhaar Bruno 21.8.1885
    Kryssing Christian - P. 7.7.1891
    Kube Richard Paul Wilhelm
    Kumm Otto 1.10.1909
    Küpper Wilhelm 29.4.1902
    von Kurz Ritter Karl 24.12.1873
    Kuschow Otto 31.12.1890
    Kutschera Franz 22.2.1904
    Lammerding Heinz 27.8.1905
    Lammers dr. Hans 27.5.1879
    Langoth Franz 20.8.1877
    Lankenau dr. Heinrich 11.10.1891
    Lauterbacher Hartmann 24.5.1909
    Lenk Georg 12.12.1888
    Leyser Ernst L. 10.9.1896
    Liessem Reiner 23.8.1890
    Loeper Wilhelm F.
    Lohse Rudolf 18.2.1904
    Lombard Gustav 10.4.1895
    Lorenz Werner 2.10.1891
    Lörner Georg 12.2.1899
    Ludwig Kurt 28.3.190
    Maack Berthold 24.3.1898
    von Mackensen dr. Hans - Georg 26.1.1883
    von Malsen-Ponickau Freiheer Erasmus 5.6.1895
    Marrenbach Otto 28.7.1899
    Martin dr. Benno 12.2.1893
    Mascus Hellmut 30.3.1891
    von Massow Ewald 17.4.1869
    von Maur dr. Heinrich 19.7.1863
    Mazuw Emil 21.9.1900
    Meerwald dr. Willy 4.9.1888
    Meinberg Wilhelm 1.3.1898
    Meindl dr. Georg 1.3.1899
    Mentzel prof. dr. Rudolf 28.4.1900
    Merk dr. Günther 14.3.1888
    Meyer Fritz C. C. 20.1.1881
    Meyer dr. ing. Johannes 19.7.1890
    Meyer Kurt 23.12.1910
    Meyßner August 3.8.1886
    Mischke dr. Gerhard 25.12.1898
    Moder Paul 1.10.1896
    Mohnke Wilhelm 15.3.1911
    Möller Heinrich 16.11.1897
    Möller Hinrich 20.4.1906
    Montua Max 18.5.1886
    Mörschell Johann 29.10.1880
    Moser Hilmar 5.11.1880
    Müller Erhard 17.11.1906
    Müller Heinrich 28.4.1900
    Müller dr. Heinrich 7.6.1896
    Müller dr. Hermann 9.6.1875
    Müller dr. Kurt Peter 10.3.1894
    Müller Rudolf 27.4.1890
    Müller - Darss Franz 29.4.1890
    Mülverstedt Arthur 30.6.1894
    Murr Wilhelm 16.12.1888
    Naumann Erich 29.4.1905
    Naumann Werner 16.6.1909
    Nebe Arthur 13.11.1894
    Neblich ing. Walther 25.5.1895
    von Neurath Constantin 2.2.1873
    Nieland dr. Hans 3.10.1900
    Oberg Carl - Albert 27.1.1897
    Oberhaidacher Walther 22.9.1896
    von Oberkamp Reichsritter Carl 30.10.1893
    von Oelhafen Otto 8.6.1886
    von Oeynhausen Freiheer Adolf 27.8.1877
    Ohlendorf Otto 4.2.1907
    Opländer Walter 27.2.1906
    Ortlepp Walter 9.7.1900
    Ostendorff Werner 15.8.1903
    Palten dr. Günther 3.3.1903
    Pancke Günther 1.5.1899
    Parchmann Willy 18.6.1890
    Patry Karl 11.10.1898
    Peper Heinrich 1.7.1902
    Petri Leo 20.10.1876
    Pfeffer - Wildenbruch Karl 12.6.1888
    Pflaumer Karl 27.7.1896
    Pflomm Karl 31.7.1886
    Phleps Arthur 29.11.1881
    von der Planitz Carl Edler 26.8.1893
    Plesch Hans 26.2.1905
    Pohl Oswald 30.6.1892
    Pohlmayer Curt 31.3.1887
    Popp Emil 26.4.1897
    Priess Hermann 24.5.1901
    Prützmann Hans Adolf 31.8.1901
    hrabě von Pückler-Burghaus Carl - Friedrich 7.10.1886
    Querner Rudolf 10.6.1893
    von Radowitz Ernst 4.5.1869
    Rainer dr. Friedrich 28.7.1903
    Ramsperger dr. Hermann 3.12.1892
    Rasch dr. Otto Emil 7.12.1891
    Rattenhuber Hans 30.4.1897
    Rauter Hanns Albin 4.2.1895
    Rediess Wilhelm 10.10.1900
    Reeder Eggert 22.7.1894
    Reinecke dr. Günther 18.4.1908
    Reinefarth Heinz 26.12.1903
    Reinhard Wilhelm 18.3.1869
    Reinthaller ing. Anton 14.4.1895
    Reischle dr. Hermann 22.9.1898
    Retzlaff dr. Carl 7.5.1890
    von Ribbentrop Joachim 30.4.1893
    Riecke Hans - Joachim 20.6.1899
    Riege Paul 27.4.1888
    Ritzer Konrad 24.8.1893
    Rode Ernst - August 9.8.1894
    Rodenbücher Alfred 29.9.1900
    Röder Wilhelm 17.3.1880
    Rösener Erwin 2.2.1902
    Rothardt dr. Bruno 21.8.1891
    Ruberg Bernhard 12.8.1897
    Rueckdeschel Ludwig 15.3.1907
    Rumohr Joachim 6.8.1910
    Rumpf Hans 7.3.1888
    Sachs Ernst 24.12.1880
    von Sammern-Frankenegg dr. Ferdinand 17.3.1897
    Sauberzweig Karl 1.9.1899
    Sauckel Fritz 27.10.1894
    Saupert Hans 10.1.1897
    Selzner Klaus 20.2.1899
    Seyss-Inquart dr. Arthur 22.7.1892
    von Schade Freiheer Hermann 3.10.1888
    Schäfer Johannes 14.12.1903
    Schäfer Karl 17.6.1892
    Schaller Richard 12.7.1903
    Scharfe Paul 6.9.1876
    Scharizer Karl 30.7.1901
    Schaub Julius 20.8.1898
    Scheel dr. Gustav Adolf 22.11.1907
    Scheer Paul 4.4.1889
    Schellenberg Walter 16.1.1910
    Scherping Ulrich 12.7.1889
    Schieber dr. Walther 13.9.1896
    Schimana Walter 12.3.1898
    Schlake Robert 8.5.1893
    Schlegel Fritz
    Schlessmann Fritz 11.3.1899
    Schlumprecht dr. Karl 20.4.1901
    Schmauser Ernst Heinrich 18.1.1890
    Schmedes Fritz 7.10.1894
    Schmelcher Willy 25.10.1894
    Schmelt Albrecht 19.8.1899
    Schmidhuber August 8.5.1901
    Schmidt prof. dr. Albrecht 3.7.1864
    Schmidt Friedrich 13.8.1902
    Schmitt dr. Kurt 7.10.1886
    Schmitt Walter 13.1.1879
    Schmitthenner prof. dr. Paul 2.12.1884
    Schneller Max 15.1.1886
    von Scholz Edler Rarancze Fritz 9.12.1896
    Schöngarth dr. Eberhard 22.4.1903
    Schottenheim dr. Otto 20.10.1890
    Schreck Julius
    Schreyer Georg 16.7.1884
    von Schröder Freiheer Kurt 24.11.1889
    von Schröder Ludwig XX.X.1884
    Schröder dr. Walther 26.11.1902
    Schroers Johannes 7.1.1885
    Schuberth Fritz 4.10.1890
    Schuldt Heinrich 14.6.1901
    hrabě von der Schulenburg Friedrich 21.11.1865
    Schultze prof. dr. Walter 1.1.1894
    Schulz Erwin 27.11.1900
    Schulz Robert 28.7.1900
    Schumann Otto 11.9.1886
    Schüssler Wilhelm 5.4.1879
    Schwab dr. Otto 7.9.1889
    Schwarz Franz 17.5.1899
    Schwarz Franz Xaver 27.11.1875
    Schwedler Hans 17.10.1878
    Schwerk Oskar 16.7.1869
    Siekmeier Heinrich 10.1.1901
    Simon Max 6.1.1899
    Six prof. dr. Franz Alfred 12.8.1909
    Spickschen Erich 23.7.1897
    Sporrenberg Jakob 16.9.1902
    Stadler Sylvestr 30.12.1910
    Stahlecker dr. Walter 10.10.1900
    Starck Wilhelm 20.5.1891
    Staudinger Walter 24.1.1898
    Steeg Ludwig 22.12.1894
    Steinbrinck Otto 19.12.1888
    Steiner Felix - Martin 23.5.1896
    Steinhäuser dr. Max 27.4.1889
    Stellrecht dr. Helmut 21.12.1898
    Stepp dr. Walther 10.2.1898
    Stolle Gustav 14.1.1899
    Streckenbach Bruno Heinrich 7.2.1902
    Stroop Jürgen 26.9.1896
    Stuckart dr. Wilhelm 16.11.1902
    Taubert Siegfried 11.12.1880
    Taus Karl 24.9.1893
    Teitge prof. dr. Heinrich 16.7.1900
    Tensfeld Willy 27.11.1893
    von Thermann dr. Freiheer Edmund 6.3.1884
    Thiele Johannes 22.3.1890
    Thier Theobald 12.4.1897
    Thomas dr. Georg Max 4.8.1891
    Tittmann Fritz 18.7.1898
    von Treuenfeld Karl 31.3.1885
    Tscharmann Friedrich 30.11.1871
    Turner dr. Harald 8.10.1891
    Üebelhör Friedrich 25.9.1893
    Ullmann Otto 21.9.1899
    Unbehaun dr. Gerd 1.4.1903
    Vahl Hubert Ernst 9.10.1896
    Vahlen prof. dr. Theodor 30.6.1869
    Veesenmayer dr. Edmund 12.11.1904
    Vogelsang Franz 22.9.1899
    Vogler Anton 5.9.1882
    Voß Bernhard 29.6.1892
    Wagner Jürgen 9.9.1901
    Wagner dr. Richard 2.12.1902
    Wahl Karl 24.9.1892
    Wächter dr. Otto 8.7.1901
    Wächtler Fritz 17.1.1891
    zu Waldeck und Pyrmont Erbprinz Josias 13.5.1896
    Wappenhans Waldemar 21.10.1893
    Weber prof. dr. Friedrich 30.1.1892
    Weber Christian 25.8.1883
    Weber dr. Otto 26.6.1894
    hrabě von Wedel Wilhelm 18.11.1891
    Wege Kurt 15.9.1891
    Wegener Paul 1.10.1908
    Weidermann Willy 25.11.1898
    Weinreich Hans 5.9.1896
    von Weiss Otto 26.8.1878
    Weiss Rudolf 31.5.1899
    Weisthor Karl Maria 10.12.1866
    Weitzel Fritz 27.4.1904
    von Weizsäcker Freiheer Ernst 25.5.1882
    Wendler dr. Richard 22.1.1898
    Wendt Martin 18.11.1886
    Wenzel dr. Ernst 8.6.1891
    Werner Wilhelm 6.6.1888
    Will Paul 16.8.1888
    Willich Hellmut 2.5.1895
    Willikens Werner 8.2.1893
    Wimmer dr. Friedrich 9.7.1897
    Winkelmann dr. Otto 4.9.1894
    Winkler Gerhard 30.10.1888
    Wisch Theodor 13.12.1907
    Witt Fritz 27.5.1908
    Wittje Curt 2.10.1894
    Wolff Karl 13.5.1900
    Worm Paul 13.2.1893
    von Woyrsch Udo 24.7.1895
    von Wulffen Gustav Adolf 18.4.1878
    Wünnenberg Alfred 20.7.1891
    Wysocki Lucian 18.1.1899
    Zehender August 17.2.1905
    Zech Karl 6.2.1892
    Zenner Carl 11.6.1899
    Ziegler Joachim 18.10.1904
    Zimmermann Paul 2.7.1895
    URL : http://forum.valka.cz/topic/view/27131#156138 Version : 0
    Michal Šimůnek